150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO imkanı!
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO imkanı!

Hakkımızda

1939 yılında Giresun'un Keşap ilçesinde, Hasan KASAPOĞLU tarafından, YENER TİCARET olarak kurulan ticaret hanemiz, ilk işine Philips bayiisi olarak başladı. Daha sonra 1974 yılında oğlu Cihat Yener KASAPOĞLU tarafından, Keşap Arçerlik ve Aygaz bayilikleri alınarak mevcut ticaret büyütüldü. 

1995 yılında halen şirketin yönetim kurulu başkanı olan, torun Köksal KASAPOĞLU tarafından Keşap Tekel Toptan Bayiiliği de mevcut ticarete eklenerek, Yener Elk.Eşy.Ltd.Şti. kurulmuştur.

2002 yılında Yıldız Holding (Ülker) bünyesinde bulunan, Rekor Gıda A.Ş'ye ait olan Halk markalı ürünlerin, Giresun bayiliğini de alarak hızlı bir ivme kazanan ticaretimiz de, yıllar içinde Giresun ve Ordu il sınırları içinde Ülker İçim, Golf Dondurma, Hes Kimya, Sütaş ve Pepsi gibi bir çok bayiilikleride yaptık. 

2017 yılına geldiğimizde, merkezimizi Ordu organize sanayii bölgesine taşımış, Nestle Profesyonel, Frito-Lay, Pınar, Sweet Heaven ve çeşitli su ve soda markalarının bayiliğini yapan 30 araç ve 60 personele sahip  bir şirket haline geldik.

Yükleniyor...