1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!... Sitemizden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!...

Hakkımızda

YENER ELEKTRONİK EŞYA LPG-AKARYAKIT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ; 

Gelenekten Geleceğe Güvenle Yol Almak

1939 yılında Giresun'un Keşap ilçesinde, Hasan KASAPOĞLU tarafından kurulan Yener Ticaret, o günden bugüne köklü bir geçmişe sahip ve sürekli büyüyen bir ticaret geleneğini sürdürmektedir. Başlangıçta Philips bayiisi olarak faaliyet gösteren ticaret hanesi, 1974 yılında Hasan KASAPOĞLU'nun oğlu Cihat Yener KASAPOĞLU tarafından Arçerlik ve Aygaz bayilikleri alınarak genişletilmiştir.

1995 yılında, şirketin halen yönetim kurulu başkanlığını yürüten torun Köksal KASAPOĞLU tarafından Keşap Tekel Toptan Bayiliği eklenerek YENER ELEKTRONİK EŞYA LPG-AKARYAKIT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ resmen kurulmuştur. Bu dönemde şirket, ticaret yelpazesini genişleterek başta Giresun olmak üzere Ordu il sınırları içinde Ülker İçim, Golf Dondurma, Hes Kimya, Sütaş, Pepsi gibi birçok önemli bayilikleri bünyesine katmıştır.

2002 yılında, Yıldız Holding'e ait Rekor Gıda A.Ş'ye bağlı Halk markalı ürünlerin Giresun bayiliğini alarak hızlı bir büyüme sürecine giren YENER ELEKTRONİK EŞYA LPG-AKARYAKIT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, zamanla Giresun ve Ordu'da Ülker İçim, Golf Dondurma, Hes Kimya, Sütaş ve Pepsi gibi markaların da bayiliğini üstlenmiştir.

2017 yılı itibariyle merkezini Ordu organize sanayi bölgesine taşıyan şirket, Nestle Profesyonel, Frito-Lay, Pınar, Sweet Heaven gibi markaların da bayiliğini üstlenmiş ve geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bugün itibariyle 30 araç ve 60 personeliyle YENER ELEKTRONİK EŞYA LPG-AKARYAKIT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKET bölgedeki önde gelen ticaret firmalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

YENER ELEKTRONİK EŞYA LPG-AKARYAKIT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ köklü geçmişi, kaliteli hizmet anlayışı ve güçlü iş ortaklıklarıyla müşterilerine güvenilir ve kaliteli ürünleri en iyi koşullarda sunma misyonunu sürdürmekte ve geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Yükleniyor...