Nescafe Gold Öğütülmüş Filtre Kahve 500G

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Nescafe Gold Öğütülmüş Filtre Kahve 500G 

Kahvenin uzmanı Nescafe’den yepyeni bir deneyime hazır mısınız? Gerçek kahve deneyimi, şimdi filtre kahve formunda! Nescafe Gold uzmanlığı için kahve çekirdeği, bir hikayedir. Nescafe Gold; Arabica ve Robusta çekirdeklerinden üretilir. Taptaze kahve meyveleri, ağaçtan elle özenle toplanır. Toplanan meyvelerden ayrılan kahve çekirdekleri, Nescafe uzmanlığıyla geliştirilen Altın Oran formülü ile, ideal sıcaklık ve kavrulma süresinde işlenir. Altın-kahverengi renginde ve her demleme şekline uygun öğütülen Nescafe Gold Filtre Kahve’yi hazırlamak için kahve makinesi, french press ve mokapot kullanabilirsiniz. Paketi açtığınız anda, tüm evi saran aromatik kokusu sizi kendine çeker ve sıcak su ile buluştuğunda, incecik bir yapıya kavuşur.

NESCAFÉ Gold Filtre Kahve, her koşulda çok lezzetli olsa da; ideal su sıcaklığı ile kahve deneyiminizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Filtre kahvenizi, tam kaynama noktasında olan su yerine, yaklaşık 5 dakika oda sıcaklığında soğutup 90-96 dereceye çektiğiniz su ile hazırlamanız kahvenin yanmasını engelleyecek ve aromanı kahveye eşit dağılmasını sağlayacaktır. Her sabah, her kahve molanızda ve her keyfinizde; yumuşacık bir içim vaat eden NESCAFÉ Gold Filtre Kahve ile şimdi tanışın. Hazırlanışı: Her demleme şekline uygun olan NESCAFÉ Gold Filtre Kahve'yi hazırlamak için kahve makinesi, french press ya da mokapot kullanabilirsiniz.

Makine İle; 1.Bir fincan (150mL) filtre kahve için, 1 yemek kaşığı Nescafe Gold Filtre kahve, kahve makinesinin filtresine koyulur. 2.Su haznesine her fincan için 150 mL su eklenir. 3.Makine çalıştırıldığında su haznesinden gelen sıcak su ile kahve demlenir. 4.Haznedeki suyun tamamı demlik bölümüne geçtikten sonra isteğe göre süt ve şeker ilave edilerek afiyetle içilir.

French Press İle; 1.Bir fincan (150mL) filtre kahve için, 1 yemek kaşığı Nescafe Gold Filtre kahve, French Press’in içerisine koyulur. 2. Üzerine kaynamış ve kısa bir süre bekletilmiş su eklenip, bir karşık yardımı ile karıştırılır. 3.French Press’in filtresi su yüzeyinde kalacak şekilde yerleştirilir ve demlenmesi için 4 dk kadar beklenir. 4.Filtre pistonu yukardan aşağıya yavaşça bastırıldığında kahve dibe çöker. 5.Üst kısımda kalan demlenmiş kahve, isteğe göre süt ve şeker ilave edilerek afiyetle içilir.
 
Saklama Önerisi: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.
İçindekiler: Öğütülmüş kahve
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...